
Електропіч Ardesto MEO-N40W (w515313)
2 899 ₴
2 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515313
Електропіч ARDESTO MEO-N40W має потужність 1300 Вт, що дозволяє швидко досягати потрібної температури в печі. Об'єм внутрішньої камери становить 40 л, чого достатньо для приготування різних порцій їжі.
Завдяки широкому температурному діапазону – від 50 до 320 °C – можна легко вибрати оптимальні параметри відповідно до рецепту. Крім того, передбачений вбудований таймер на 90 хвилин, який допомагає контролювати час готування та автоматично вимикає пристрій після його закінчення.
MEO-N40W оснащена підсвічуванням, дверцята виготовлені із загартованого скла, що обумовлює надійність та безпеку використання. Модель має три режими приготування та індикатор завершення процесу. Крім того, в комплекті є грати для гриля, при використанні яких можна готувати апетитні страви з хрусткою скоринкою.
Завдяки покращеній термоізоляції та емальованому внутрішньому покриттю піч ефективно утримує тепло, її легко очистити після використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32.5 см |
| Довжина: | 40.6 см |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 1300 Вт |
| Об'єм духовки | 40 л |
| Особливості | автовимкнення, прихований нижній нагрівальний елемент, дверцята із загартованого скла |
| Регульований термостат | до 320 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 52.5 см |
- Ціна: 2 749 ₴
