
Електропіч Ardesto MEO-F60CB (b515306)
4 599 ₴
4 578 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515306
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична піч ARDESTO – надійний помічник на кухні для справжніх кулінарних експериментів! Завдяки об’єму 60 л і потужності 2кВт вона забезпечує рівномірне приготування навіть великої кількості продуктів. Регулювання температури від 50 до 250 °C і 5 режимів, включно з конвекцією, зумовлюють можливість готувати страви різної складності. Із таймером до 90 хв та індикацією завершення процесу легко контролювати час, а внутрішнє освітлення додає зручності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38.4 см |
| Довжина: | 49.4 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 5 |
| Потужність | 2034 Вт |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Особливості | автовимкнення, дверцята із загартованого скла, двошарова задня стінка, прихований нижній нагрівальний елемент, хромований нагрівальний елемент, покращена термоізоляція |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхнє + нижнє нагрівання з конвекцією | верхнє нагрівання + верхній + низьке нагрівання з конвекцією | нижче нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | конвекція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 578 ₴









