
Фритюрниця Esperanza EKG012 Deep Fryer (EKG012) (w400428)
1 805 ₴
- В наявності
- Код: 400428
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фритюрниця Esperanza неодмінно порадує всіх любителів картопляних закусок і смаженого м'яса. Пристрій дозволяє за кілька хвилин посмажити ідеальну картоплю фрі - хрустку зовні і м'яку всередині. Також в ньому можна смажити інші продукти, наприклад м'ясо, гриби або овочі. Завдяки високій потужності смажиться швидко і дуже легко.
Можливість регулювання температури забезпечує повний контроль над рівнем готовності страв. Корпус, кришка і нагрівач виготовлені з нержавіючої сталі, завдяки чому його легко чистити. З нашою фритюрницею ви можете насолоджуватися домашньою картоплею фрі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 2.5 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кошика | знімний |
| Місткість картоплі | н. д. |
| Габарити | 29 х 25 х 20 см |
| Потужність | 1800 Вт |
| Особливості | нековзна ніжка, індикатор роботи |
| Регульований термостат | Да |
| Оглядове вікно | Да |
| Таймер | механічний |
| Тип | для дому |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 805 ₴





