-8%

Вентилятор Grunhelm GFS-1619 (v394496)
859 ₴
794 ₴
- Готово до відправки
- Код: 394496
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий вентилятор Grunhelm GFS-1619 дозволить насолоджуватися прохолодним повітрям у приміщеннях відразу після його покупки. Діаметр 16 дюймів, регулювання висоти, регулювання повороту на 90 градусів дозволяє направити свіжий потік повітря в потрібному напрямку, а 3-ступінчасте регулювання дозволяє регулювати швидкість та силу обдування.
Якісний, потужний, безшумний вентилятор, виготовлений із міцного пластику, сітка відмінно захищає лопаті від попадання сторонніх предметів.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 16 дюймів
- Робота у поворотному режимі 90°
- Фіксація поворотного режиму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 1300 х 525 х 430 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | захисна сітка, світловий індикатор , автоповорот |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Синій, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴


