
Вентилятор Saturn ST-FN8277 (t394491)
1 151 ₴
- Готово до відправки
- Код: 394491
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий вентилятор Saturn ST-FN8277 ідеально підійде для дому та офісу. Лопаті діаметром 410 мм при потужності вентилятора 30 Вт забезпечують оптимальний потік повітря, а функція обертання направить цей потік у кожен куточок Вашої кімнати. Можна регулювати швидкість вентилятора, тут їх 3.
Модель відрізняється простотою складання, а завдяки високій якості прослужить Вам тривалий час. Прилад не займає багато місця, а в холодну пору року його можна зберігати розібраним навіть у шафі.
Модель відрізняється простотою складання, а завдяки високій якості прослужить Вам тривалий час. Прилад не займає багато місця, а в холодну пору року його можна зберігати розібраним навіть у шафі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті |
| Діаметр | 41 см |
| Додаткові характеристики | захисна сітка , живлення від мережі, підлоговий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151 ₴
