
Домкрат Yato гідравлічний (YT-17001) (m370541)
998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 370541
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна широка підстава гарантує добру стійкість під час роботи. Легкий і зручний у разі переміщення та зберігання.
Застосовується під час проведення ремонтних і будівельних робіт, під час ліквідації наслідків різних аварій і катастроф, а також цей апарат є незамінним механізмом для автолюбів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | пляшковий |
| Максимальна висота підіймання | 374 мм |
| Мінімальна висота підйому | 194 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴
