
Домкрат Torin низькопрофільний гідравлічний 2.5т з поворотною ручкою 89-359 м (T825010R) (s370445)
3 603 ₴
- Готово до відправки
- Код: 370445
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат Torin виготовлений у вигляді звареної конструкції.
Він рухається на чотирьох металевих колесах, що робить домкрат оптимальним для інтенсивного використання в обмеженому просторі для різних робіт.
Його механізм передбачає плавне піднімання й опускання, а у разі перевищення можливого рівня роботи спрацьовує клапан перевантаження.
Переваги:
- Низький профіль (підхоплювач всього 89 мм)
- Зручна поворотна ручка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | підкатний |
| Максимальна висота підіймання | 359 мм |
| Мінімальна висота підйому | 89 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 603 ₴



