-3%

Гамак Neo Tools із москітною сіткою 330х140 см Зелений (63-123) (g359319)
1 450 ₴
1 401 ₴
- Готово до відправки
- Код: 359319
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гамак - чудовий пристрій для відпочинку та релаксації на природі - в поході або на пікніку. Підвісний гамак дозволить вам чудово відпочити та відновити сили та енергію. Ви досягнете повного розслаблення і легко заснете. Гамак для відпочинку допомагає розслабити м'язи шийного, поперекового та спинного відділів хребта. Таким чином, ваше тіло отримує оздоровчий ефект.
Гамак похідний легко взяти із собою завдяки спеціальному чохлу для перенесення. Такий гамак напевно стане вам у нагоді на дачі, в поході, на риболовлі.
Гамак із москітною сіткою.
Характеристики:
- Розмір: 330 x 140 см
- Вантажопідйомність 200 кг
- Матеріал 210T нейлон
Комплектація: гамак, москітна сітка, стрічки для гамака 2 шт., стропи 2 шт., карабіни, сумка для перенесення 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Материал полотна | нейлон |
| Загальна довжина | 330 см |
| Тип полотна | тканина |
| Ширина тканини | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 401 ₴




