
Парта зі стільцем Sector Ніжність трансформер (Ніжність) (z333793)
2 988 ₴
- Готово до відправки
- Код: 333793
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект меблів Сектор Відкриття забезпечить комфортне навчання для вашої дитини.
Особливості:
- Парта та стілець регулюються за висотою
- Спеціальний виріз на стільниці дає змогу правильно сидіти за столом, поклавши лікті на стільницю під час навчання, сприяє правильному формуванню постави дитини
- Полиця під стільницею створює додаткове місце для зберігання книг, зошитів і канцелярського приладдя
- Стільниця має спеціальні заокруглені кути, оберігає дитину від травм
- Металевий каркас виготовлений із квадратної труби 25х25х1.2 (мм) і 20х20х1.2 (мм) і має захисне декоративне покриття — порошкову фарбу
- На ніжках розміщені гачки для портфеля
- Кут нахилу стільниці плавно регулюється в діапазоні від 0 до 12°
Габарити:
- Розмір стільниці 700 х 500 (мм)
- Товщина стільниці: 16 мм
- Рівень регулювання висоти столу від 640 мм до 760 мм
- Габарити стола: 700 х 500 х 640-760 (мм)
- Рівень регулювання висоти стільця від 380 мм до 460 мм
- Габарити стільчика: 380 х 380 х 380-460 (мм)
- Розмір спинки: 380 х 200 (мм)
- Розмір сидіння: 380 х 380 (мм)
Комплект призначений для дітей, зростом від 145 см до 185 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 5 років |
| Висота парти | 64 -76 см |
| Висота стільця | 38 - 46 см |
| Глибина парти | 50 см |
| Глибина стільця | 38 см |
| Кількість місць | одномісні |
| Комплектація | гачок для портфеля, стілець, парта |
| Матеріал | Дерево"Метал |
| Призначення | шкільна, дитяча |
| Колір | Дерево |
| Ширина парти | 70 см |
| Ширина стільця | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 988 ₴









