
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD (f51608)
14 776 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51608
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осушувач повітря Cooper & Hunter CH-D008WDP7-20LD.
Режими осушення: "смарт", "постійний" (безперервний), "сухо". LED- дисплей індикації рівня поточної / заданої вологості. Три швидкості вентилятора: висока, середня, низька. Установка і підтримка вологості від 80% до 35%. Регулювання напряму повітряного потоку. Мобільне переміщення (коліщатка).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 360 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 20 л/добу |
| Місткість резервуара | 4 л |
| Габарити | 363 x 577 x 245 мм |
| Дисплей | Таймер |
| Основні функції | видалення вологи |
| Площа обслуговування, м2 | 24 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Побутовий |
| Колір | білий із сірим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 776 ₴

