
Осушувач повітря Neo Tools 90-162 (z51596)
57 999 ₴
50 751 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51596
Осушувач будівельний 1000 Вт 90-162 NEO - професійний пристрій для видалення вологи з приміщень та прискорення ремонтних робіт. Осушувач характеризується високим ККД та потужністю 1000 Вт, що дозволяє використовувати його у складних умовах промислово-будівельних галузей.
Осушувач адаптований до багатогодинної роботи
Можливість програмування на чергові 24 години забезпечує гарну організацію та полегшує ремонтні роботи. Дана модель осушувача забезпечує злив 50 літрів води на добу (при температурі 30℃ та відносній вологості 80%), має вбудований 7-літровий бак та спеціалізований холодоагент R290.
Сітчастий фільтр, що миється
Осушувач оснащений сітчастим фільтром, який захищає пристрій від повітряних забруднень. Використання цього типу рішення не тільки впливає на більшу ефективність інструменту та його тривалішу роботу, але також робить сушарку менш уразливою до пошкоджень - навіть у дуже складних ремонтно-будівельних роботах.
Особливості:
- Відведення вологи від 90 літрів на добу
- Потік повітря - 500 м³/год
- Охолодний реагент R290
- Програмування часу роботи до 24 години.
- Дисплей LCD
- Фільтр, що легко очищається.
- Функція автоматичного розморожування.
- Можливість безперервного зливу.
- Відведення води через гумову трубку.
- Зручно транспортувати.
- Зона осушення: до 310 м2.
Набір містить:
- Осушувач
- Рукоятка
- Колеса
- Гумовий шланг для відведення води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 90 л/добу |
| Місткість резервуара | 7 л |
| Габарити | 910 х 480 х 405 мм |
| Дисплей | Дисплей | Таймер |
| Основні функції | видалення вологи |
| Особливості | можливість безперервного зливання, дисплей LCD, фільтр, що легко очищається, відведення води через гумову трубку, зручно транспортувати, функція автоматичного розморожування, програмування часу роботи до 24 годин |
| Площа обслуговування, м2 | 310 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Промисловий |
| Колір | Жовтогарячий |
- Ціна: 50 751 ₴






