Підлоговий вентилятор Rotex RAF50E ідеально підійде для будинку і офісу. Лопасті діаметром 400 мм при потужності вентилятора 35 Вт забезпечують оптимальний потік повітря, а функція обертання направить цей потік в кожен куточок Вашої кімнати. Можна регулювати швидкість вентилятора, тут їх 3. Модель відрізняється простотою збірки, а завдяки хорошій якості прослужить Вам тривалий час. Прилад не займає багато місця, а в холодний період року його можна зберігати розібраним навіть у шафі. Додатково варто згадати наявність підсвічування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 1300 х 400 х 400 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | захисна сітка, світловий індикатор |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 10 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴







