Підлоговий вентилятор
Не можна уявити літо без хорошого підлогового вентилятора. Сьогодні у вас є шанс обзавестися таким за найдоступнішою ціною - компанія Rotex надає вам таку можливість. Знайомтеся, перед вами знаходиться модель під назвою Rotex RAF49-E. Її призначення – обслуговувати 10 квадратних метрів житлового простору, використовуючи встановлені режими і функції.
Функціональний блок
Підлоговий вентилятор Rotex RAF49-E працює в трьох швидкісних режимах, використовуючи три 40-сантиметрові лопаті. Модель працює під кнопковим керуванням, оснащена 60-хвилинною таймером. Захисна решітка перешкоджає можливим колапсів. Модель обладнана функцією автоповороту, яка освіжить кожен куточок вашої кімнати. Є можливість регулювання по висоті, а також можливість змінювати кут нахилу. Максимальна потужність даної моделі дорівнює 40 Вт. Працюйте зі свіжістю разом з Rotex RAF49-E!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 1250 х 400 х 400 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | безшумна робота, захисна сітка |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 10 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | таймер, автоповорот |
| Колір | Жовтогарячий, Чорний |
- Ціна: 979 ₴

