
Вентилятор Ardesto FN-R1608CB (t48618)
1 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48618
Потужний і функціональний
Механічне управління реалізовано за допомогою двох клавіш, для дистанційного керування є пульт з чотирма кнопками. Потужність вентилятора - 45 Вт, є три швидкості, таймер і два режими роботи - постійний і періодичний. Обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків в приміщенні.
Надійна конструкція
Діаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. Надійну установку забезпечує хрестовина з розміром 52 см. У конструкції вентилятора передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання по висоті - від 110 см до 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу, в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 1250 х 520 х 520 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | автовимкнення, захист від перегрівання |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічний | Пульт ДК |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 230 ₴







