
Вентилятор Ardesto FNT-R36X1W (v48600)-wh
2 099 ₴
1 878 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48600
Підлоговий вентилятор колонного типу з потужністю 50 Вт, пультом дистанційного керування, таймером, датчиком температури та LED-дисплеєм. Вентилятор підтримує налаштування швидкості й обертання, а також режим морського бризу.
Стильна прохолода
Ardesto FNT-R36X1W виконаний в сучасному дизайні, який впишеться в будь-який інтер'єр, а конструкція колонного типу дозволить розташувати вентилятор навіть в самих маленьких приміщеннях. Для стійкої установки використовується кругла платформа.
Великі можливості
Вентилятор отримав LED-дисплей, на якому відображається температура навколишнього середовища. На верхній частині розташована панель управління, а для зручного зберігання пульта ДУ передбачений спеціальний відсік. Серед налаштувань - три режими швидкості, обертання, таймер до 15 годин, а також режим морського бризу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | безлопатевий |
| Габарити | 900 х 310 х 310 мм |
| Додаткові характеристики | автовимкнення , дисплей, світловий індикатор , захист від перегрівання |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | електронне | Пульт ДК |
| Функції | таймер, автоповорот |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 878 ₴









