
Вентилятор Mystery MSF-2443 (p48588)
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48588
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продукцію під брендом MYSTERY розробляє і виробляє однойменна компанія, заснована в США. В основі успіху Mystery лежить проста, але ефективна ідеологія - запропонувати покупцеві надійну і гідну електроніку за чесну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Габарити | 320 х 190 х 140 мм |
| Додаткові характеристики | клипса |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 15 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м2 |
| Тип | Настільний |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Синій, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴
