
Вентилятор Mystery MSF-2445 (d48587)
794 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48587
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продукцію під брендом MYSTERY розробляє і виробляє однойменна компанія, заснована в США. В основі успіху Mystery лежить проста, але ефективна ідеологія - запропонувати покупцеві надійну і гідну електроніку за чесну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу, в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 1250 х 420 х 110 мм |
| Діаметр | 32.5 см |
| Додаткові характеристики | світловий індикатор |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Синій, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴
