-5%

Вентилятор Neo Tools 90-001 (d48570)
1 999 ₴
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48570
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор для будинку або офісу. Простий, але в той же час добротний. Якість підтверджена сертифікатами CE і ROHS. Вентилятор прослужить багато сезонів. 3 швидкісних режима (нормальний, сон, природа), коливання вліво-вправо. Повністю мідний двигун.
Особливості вентилятора:
- Потужність 50 Вт
- Діаметр 40 см
- Повна висота мiн — макс: 91.5 — 126 см
- Крила з високоякісного АБС
- Коливання: зліва направо
- 3 швидкості вентилятора
- Зручне регулювання висоти вентилятора
- Мідний двигун — тривалий термін служби!
- Стильний і мінімалістичний дизайн з матовою обробкою
- Якість підтверджена сертифікатами CE і ROHS
- Для використання в офісі та вдома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.08 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті, в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 387 х 287 х 126 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | регулювання висоти |
| Кількість лопатей | 5 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 25 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴




