
Вентилятор Ardesto FNT-R36X1WY22 (q48567)
2 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48567
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ardesto FNT-R36X1WY22 — підлоговий вентилятор колонного виду із потужністю 50 Вт. Виконаний у стильному дизайні, який стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єру. Колонна конструкція дозволяє розмістити вентилятор навіть у невеликому приміщенні.
Вентилятор отримав LED-дисплей, на якому зображається температура навколишнього середовища. На верхній частині розташована панель управління, а для зручного зберігання пульта ДУ передбачений спеціальний відсік. Серед налаштувань можна обрати три режими швидкості та обертання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | безлопатевий |
| Можливість регулювання | в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 900 х 310 х 310 мм |
| Додаткові характеристики | автовимкнення |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | електронне | Пульт ДК |
| Функції | таймер, автоповорот |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴
