
Вентилятор Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 (x48566)
4 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48566
Вентилятор Xiaomi Smart Standing Fan 2 створює м'який рух повітря, завдяки чому у вашому будинку буде панувати приємна свіжа атмосфера навіть в саму спекотну погоду. Оригінальна форма і конструкція лопатей сприяє тому, що свіжий потік повітря швидко і рівномірно проникає в усі частини кімнати. Управління за допомогою програми Mi Home дозволяє стежити за роботою вентилятора і змінювати робочі параметри на відстані.
Унікальна форма лопатей 7+5Широкі двошарові лопаті 7+5 спеціальної форми забезпечують м'який розгін повітря і рівномірний і швидкий його розподіл по всій кімнаті на відстань до 14 м. Вже через хвилину після включення ви відчуєте, як вас овіває легкий природний вітерець, який освіжає, дарує відчуття приємної прохолоди без відчуття холоду.
Зручний спосіб управлінняКеруйте роботою Xiaomi Smart Standing Fan 2 через фірмовий мобільний додаток Mi Home, який відкриває розширений доступ до всіх функцій і режимів. Налаштовуйте роботу вентилятора за таймером, задавайте кут повороту, вибирайте швидкість і встановлюйте блокування від дітей, використовуючи додаток. Сумісність з голосовими помічниками Google Assistant і Amazon Alexa дає можливість управляти Xiaomi за допомогою голосових команд.
Великий вибір робочих режимівУ фірмовому мобільному додатку ви зможете задати потрібну швидкість роботи вентилятора в діапазоні від 1 до 100 % з точністю 1 %. Встановивши кут повороту до 140 градусів і кут нахилу до 39 градусів, ви будете мати можливість сконцентрувати повітряний потік на одному місці або рівномірно розподілити його по кімнаті.
Потужна і безшумна роботаДвигун постійного струму зі збільшеним ККД забезпечує стабільну роботу протягом всього терміну служби і більш низьке споживання електроенергії. На низьких оборотах Smart Standing Fan 2 видає шум всього 30.2 дБ, на високих - 55.8 дБ, це не завадить вам зосередитися на роботі, спілкуватися без перешкод або з комфортом відпочити.
Продумана конструкціяВисота конструкції 96 см дозволяє максимально ефективно охолодити зону на висоті 0,5-0,7 м від підлоги, наприклад диван або ліжко. Відрегулюйте висоту вентилятора, щоб з підлогового перетворити його в настільний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 900 х 340 х 330 мм |
| Діаметр | 34 см |
| Додаткові характеристики | автовимкнення, автоповорот |
| Кількість лопатей | 7 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | SMART-керування — електроенергійне |
| Функції | таймер, автоповорот |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 660 ₴
