-7%

Вентилятор Ardesto FNT-R44X1WY22 (i48563)
2 399 ₴
2 237 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48563
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна прохолода
Ardesto FNT-R44X1W виконаний у сучасному дизайні, який впишеться в будь-який інтер'єр, а конструкція колонного типу дозволить розташувати вентилятор навіть у найменших приміщеннях. Для стійкого встановлення використовується кругла платформа.
Великі можливості
Вентилятор отримав LED-дисплей, на якому відображається температура навколишнього середовища. На верхній частині розташована панель керування, а для зручного зберігання пульта ДУ передбачено спеціальний відсік. Серед налаштувань - три режими швидкості, обертання, таймер до 15 годин, а також режим морського бризу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | безлопатевий |
| Габарити | 110 х 31 х 31 см |
| Додаткові характеристики | датчик температури , дисплей , широкий кут обертання, автовимкнення |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 237 ₴









