-7%

Вентилятор First FA-5560-2 (f48536)
3 006 ₴
2 784 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48536
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор First FA-5560-2 допоможе вам створити комфортні умови для перебування в гарячому та задушливому приміщенні. Ступінчасте регулювання швидкості дозволить вибрати найбільш підходящу з трьох. Управління пристроєм – сенсорне. Для направлення потоку повітря в конкретну точку користувач може налаштувати кут повороту до 65 °.
First FA-5560-2 оснащений функцією ароматизації повітря, щоб наповнити приміщення приємними ароматами, а також функцією іонізації для насичення вашого організму киснем. З таким пристроєм дихати буде легко та вільно.
Особливості:
- 60 Вт 43-дюймовий вентилятор з дистанційним керуванням.
- Можна встановити таймер від 1 години до 7 годин, автоматично вимикається.
- Вбудований відсік для ароматизатора.
- 3 регульованих рівня швидкості низький середній високий.
- Функція обертання режим повороту 65 градусів.
- Функція іона видаляє дрібні частинки пилу з повітря і забезпечує найкраще почуття при диханні.
- Дальність продування повітря до 8 метрів.
- Економія місця за рахунок безпечної підставки.
- Елегантний дизайн у чорному кольорі.
- Також підходить для кемпінгу.
- Додається пульт дистанційного керування.
- Червоний світлодіод свідчить про роботу вентилятора.
- Кожна дія управління супроводжується тоном підтвердження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | колонний |
| Можливість регулювання | автоповорот |
| Габарити | 109 х 32 х 32 см |
| Діаметр | 16 см |
| Додаткові характеристики | 3 режими , автовимкнення , автоповорот , захист від перегрівання , захисна сітка , кругла основа , підлоговий , живлення від мережі, дистанційне керування |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Рекомендована площа обслуговування | 40 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | електронне |
| Функції | автоповорот, іонізація |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 784 ₴
