Літня спека для Вас не проблема, якщо у Вашому будинку є вентилятор, котрий створює повітряний потік і дає відчуття прохолоди. На перший погляд, усі вентилятори одинакові, але якщо подивитись “ближче”, усе не так просто. Тому дуже важливо зробити правильний вибір !!!
Вентилятор Monte MT-1009 Black володіє рядом переваг:
- потужний двигун 45 Вт
- лопасті діаметром 40 см ефективно створюють повітряні потоки
- 3 швидкості для оптимального вибору у Вашому приміщенні
- регулювання висоти до 120 см
- хрестоподібна основа 48*48 см забезпечую стабільність під час роботи
- автоматичне обертання вправо-вліво
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | автоповорот, по висоті |
| Габарити | 1200 х 480 х 480 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | автоповорот, регулювання висоти |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴

