
Електропіч Rotex ROT450-B (l44746)
4 820 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44746
Економія простору та грошей
З настільною електричною піччю Rotex ROT450-B ситуація, коли хочеться щось спекти, а духової шафи немає, перестане здаватися такою жахливою. Все, що потрібно купити недорогу духовку, яка не вимагає спеціальної ніші для вбудовування, займає мінімум місця і нічим не поступається повнорозмірним моделям.
Максимальний набір
Внутрішній об'єм настільної духової шафи Rotex ROT450-B 45 л дозволять пекти торти та іншу випічку будь-якої складності. Також ці параметри достатні для запікання птиці, навіть у рамках підготовки до великих сімейних свят. Різні режими роботи дозволяють вибирати між верхнім і нижнім нагріванням або використовувати їх комбінацію. Режим конвекції, що включається за бажанням, гарантує апетитну золотисту скоринку на будь-яких видах страв. Таймер дозволить задати необхідний час приготування та подасть сигнал, коли процес буде завершено.
Якщо фантазія вичерпалася, книга з рецептами, яка також входить у комплект, дозволить урізноманітнити сімейне меню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38.5 см |
| Довжина: | 42 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 4 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм духовки | 45 л |
| Особливості | автовимкнення, Таймер, світловий індикатор роботи |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | конвекція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 58 см |
- Ціна: 4 820 ₴









