
Електропіч Vimar VEO-4219 B (VEO-4219B) (e44700)
5 393 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44700
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VIMAR VEO-4219 B (VEO-4219B) - надійна електрична настільна духовка, головний помічник господині на кухні. З її допомогою легко і без зусиль ви можете готувати різні страви - від м'ясних до кондитерських виробів.
Вона виконана в класичному стилі і відрізняється простим і зрозумілим управлінням. Зручність використання полягає в високих технічних характеристиках і використанні якісних матеріалів, завдяки яким дана модель прослужить тривалий термін.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vimar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37.1 см |
| Довжина: | 41.1 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 5 |
| Потужність | 1400 Вт |
| Об'єм духовки | 42 л |
| Особливості | автовимкнення, індикатор роботи |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | запікання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | гриль, конвекція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 393 ₴
