
Електропіч Liberton LEO-350 Red (q44691)
2 578 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44691
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоб готувати смачні страви, потрібна якісна електродуховка. Завдяки компактним розмірам вона не займає багато місця. Апарат працює як повноцінна духова шафа: можна тушити і запікати овочі, рибу, м'ясо, а також робити супи і гарніри.Спекти дивовижне блюдо допоможе хороша духовка.
Електрична духовка - компактний і незалежний помічник на кухні. У привілеях такої печі допоможе розібратися модель Liberton LEO-350.
Технічна інформаціяНастільна духовка електричного типу Liberton LEO-350 здатна готувати на велику сім'ю. Знайоме механічне управління легко освоїти. Потужності 1,8 кВт буде достатньо для Ваших кулінарних експериментів.
Матеріали та додаткові комплектуючіДуховка Liberton LEO-350 з об'ємом 35 літрів. Є три різних режими нагріву, таймер на 60 хвилин. Максимальна температура, яку ви можете встановити - 250 градусів. Скляні дверцята щільно закриваються і легко відкриваються. Очищати пічку дуже легко, догляд не займе багато часу і сил. Виробники не поскупилися і додали в комплект решітки та противні для випічки. Сміливо експериментуйте на власній кухні, випічка та м'ясні страви вийдуть соковитими і дуже смачними. А такі старання будуть оцінені.
Електрична духовка - компактний і незалежний помічник на кухні. У привілеях такої печі допоможе розібратися модель Liberton LEO-350.
Технічна інформаціяНастільна духовка електричного типу Liberton LEO-350 здатна готувати на велику сім'ю. Знайоме механічне управління легко освоїти. Потужності 1,8 кВт буде достатньо для Ваших кулінарних експериментів.
Матеріали та додаткові комплектуючіДуховка Liberton LEO-350 з об'ємом 35 літрів. Є три різних режими нагріву, таймер на 60 хвилин. Максимальна температура, яку ви можете встановити - 250 градусів. Скляні дверцята щільно закриваються і легко відкриваються. Очищати пічку дуже легко, догляд не займе багато часу і сил. Виробники не поскупилися і додали в комплект решітки та противні для випічки. Сміливо експериментуйте на власній кухні, випічка та м'ясні страви вийдуть соковитими і дуже смачними. А такі старання будуть оцінені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32.2 см |
| Довжина: | 35.7 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 1800 Вт |
| Об'єм духовки | 35 л |
| Особливості | Таймер, Звуковий сигнал |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхнє нагрівання — нижнє нагрівання | традиційна духовка |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 51.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 578 ₴

