
Електропіч Liberton LEO-400 Red (u44688)
3 035 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44688
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоб готувати смачні страви, потрібна якісна електродуховка. Завдяки компактним розмірам вона не займає багато місця. Апарат працює як повноцінна духова шафа: можна тушити і запікати овочі, рибу, м'ясо, а також робити супи і гарніри.Настільна духовка - універсальний прилад на будь-якій кухні.
Електрична піч Liberton LEO-400 подарує господині можливість експериментувати від душі. Випічка та інші кулінарні шедеври без обмежень для всієї дружної сім'ї.
Технічна інформаціяСвою нову духовку Liberton LEO-400 Ви без зусиль поставите на тумбочку, стіл і навіть на підвіконні. Невеликі габарити, місткість при цьому досить хороша - цілих 40 літрів, голодним ніхто не залишиться. Представлена духовка красивого білого кольору.
Матеріали та додаткові комплектуючіНа ваш вибір передбачено три температурних режиму, загальна потужність моделі 2 Квт. 250 градусів - це максимальний температурний показник, але цього досить для приготування будь-яких страв, включаючи м'ясні. Таймер на 60 хвилин також передбачений виробниками. Комплектується духовка Liberton LEO-400 решіткою для гриля і широким листом, на який поміщається багато продуктів відразу. Купуючи одну духовку, Ви отримуєте масу можливостей, залишиться лише підключити власну фантазію і не боятися експериментів.
Електрична піч Liberton LEO-400 подарує господині можливість експериментувати від душі. Випічка та інші кулінарні шедеври без обмежень для всієї дружної сім'ї.
Технічна інформаціяСвою нову духовку Liberton LEO-400 Ви без зусиль поставите на тумбочку, стіл і навіть на підвіконні. Невеликі габарити, місткість при цьому досить хороша - цілих 40 літрів, голодним ніхто не залишиться. Представлена духовка красивого білого кольору.
Матеріали та додаткові комплектуючіНа ваш вибір передбачено три температурних режиму, загальна потужність моделі 2 Квт. 250 градусів - це максимальний температурний показник, але цього досить для приготування будь-яких страв, включаючи м'ясні. Таймер на 60 хвилин також передбачений виробниками. Комплектується духовка Liberton LEO-400 решіткою для гриля і широким листом, на який поміщається багато продуктів відразу. Купуючи одну духовку, Ви отримуєте масу можливостей, залишиться лише підключити власну фантазію і не боятися експериментів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35.8 см |
| Довжина: | 37.1 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм духовки | 40 л |
| Особливості | Таймер, Звуковий сигнал |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхнє нагрівання — нижнє нагрівання | традиційна духовка |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 52.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 035 ₴

