Електрична піч ROTEX ROT452-CB зроблена в чорному хромі, що добре поєднується практично з будь-яким кухонним інтер'єром.
Виставити час, режим і температуру приготування страви ви зможете за допомогою поворотних перемикачів.
На рівну поверхню столу прилад надійно встановлюється завдяки нековзним ніжкам. Дверцята електропечі відчиняються легко та плавно за допомогою горизонтальної ручки.
Завдяки режиму конвекції гаряче повітря всередині камери розподіляється рівномірно, не дає змогу їжі пригоріти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 см |
| Довжина: | 41 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 4 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об'єм духовки | 45 л |
| Особливості | автовимкнення, внутрішня підсвітка, Звуковий сигнал, подвійна термоізоляція корпусу |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхнє нагрівання — випікання | запікання — знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | конвекція |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 278 ₴










