
Електропіч Ardesto MEO-S40GB (t44593)
2 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44593
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична мініпіч виготовлена в стриманому чорному кольорі й мінімалістському дизайні. Модель вирізняється покращеною термоізоляцією та стійкістю, адже конструкцією передбачені чотири нековзкі ніжки. А зручність використання забезпечує широкий температурний діапазон (від 50 до 300 °C), індикація закінчення процесу приготування та вбудований таймер (до 90 хвилин).
- Потужність 1 300 Вт
- Таймер 90 хв
- Три режими приготування
- Дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Прихований нижній нагрівальний елемент
- Нековзкі ніжки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31.5 см |
| Довжина: | 40 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 1300 Вт |
| Об'єм духовки | 40 л |
| Особливості | внутрішня підсвітка, індикатор роботи, Таймер, Термостат, Прогумовані ніжки |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 51.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴









