
Електропіч Ardesto MEO-S45GG (d44588)
3 499 ₴
3 498 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44588
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У дизайні моделі немає нічого зайвого: корпус у сірому кольорі, затемнене скло на дверцятах та три сріблясті коліщатка для встановлення параметрів роботи пристрою. Та попри зовнішню стриманість, всередині приховано потужність 1 600 Вт.
- Потужність 1 600 Вт
- Таймер 90 хв
- Три режими приготування
- Дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Емальоване внутрішнє покриття
- Нековзкі ніжки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31.5 см |
| Довжина: | 42.3 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 45 л |
| Особливості | Таймер |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 61.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 498 ₴








