-7%

Електропіч Ardesto MEO-S50FBG (r44587)
4 499 ₴
4 186 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44587
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний бежевий колір завжди в моді. З огляду на це електрична мініпіч ARDESTO пасуватиме до інтер’єру будь-якої кухні. Завдяки великому об’єму (50 л) є змога готувати ще більше смаколиків для родини та друзів. До того ж можна не перейматися щодо того, аби не проґавити момент готовності, адже піч має вбудований таймер та індикацію закінчення процесу приготування.
- Потужність 1 600 Вт
- Таймер 90 хв
- Чотири режими приготування
- Режим конвекції
- Подвійні дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Прихований нижній нагрівальний елемент
- Нековзкі ніжки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31.5 см |
| Довжина: | 47 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 5 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Особливості | Таймер, Гриль |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | гриль, конвекція |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 61.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 186 ₴








