-14%

Електропіч Ardesto MEO-S50GB (d44586)
4 299 ₴
3 691 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44586
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готуйте улюблені страви в ємній (50 л) електричній мініпечі ARDESTO. Пристрій має особливо стильний вигляд, адже і корпус, і дверцята, і коліщатка керування виконані в чорному кольорі – у тренді повсякчас. Особливістю моделі є наявність рожна, що стане визначальною перевагою на користь MEO-S50GB для любителів посмакувати курку, приготовану на грилі.
- Потужність 1 600 Вт
- Таймер 90 хв
- Чотири режими приготування
- Дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Хромовані нагрівальні елементи
- Нековзкі ніжки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31.5 см |
| Довжина: | 47 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 4 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Особливості | Таймер, автовимкнення |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | жеден |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 61.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 691 ₴







