-4%

Електропіч Liberton LEO-480 Black Mirror (w44571)
3 599 ₴
3 467 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44571
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична піч LIBERTON LEO-480 Black Mirror зроблена в класичному чорному кольорі, добре поєднується практично з будь-яким кухонним інтер'єром.
Виставити час, режим і температуру приготування страви (до 250 °C) ви зможете за допомогою поворотних перемикачів.
На рівну поверхню столу прилад надійно встановлюється завдяки нековзним ніжкам. Дверцята електропечі відчиняються легко та плавно за допомогою горизонтальної ручки.
Завдяки режиму конвекції гаряче повітря всередині камери розподіляється рівномірно, не дає змогу їжі пригоріти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм духовки | 48 л |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | традиційний + конвекція —традиційна духовка |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 467 ₴
