
Електропіч Grunhelm GN252AB (q44467)
2 578 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44467
Електрична піч з грилем – для нагрівання температури, в якій вбудовані спеціальні нагрівальні елементи (ТЕНи), які розташовані, як правило, у верхній та нижній частинах печі. Наявність потовщених стінок знижує споживання електроенергії в процесі приготування. Внутрішнє та зовнішнє виконання печі виконані з емальованої сталі. Вбудований таймер спростить процес приготування і вчасно сповістить вас про готовність страви звуковим сигналом. Наявність спеціальних знімних ручок (рогачі) для вилучення грат для гриля і дека зробить ваш процес приготування максимально комфортним. Електропіч завдяки своїм невеликим розмірам ідеально увіллється в обстановку, де необхідно зберегти максимум простору, як на невеликій за площею кухні в міській квартирі, чи заміському будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28.9 см |
| Довжина: | 36.3 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 25 л |
| Особливості | Звуковий сигнал, світловий індикатор роботи, Таймер, Прогумовані ніжки |
| Регульований термостат | до 230 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 44.9 см |
- Ціна: 2 578 ₴









