
Кулер для води Cooper&Hunter CH-V127C (d33788)
9 229 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33788
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулери для води – побутові прилади, що надають постійний доступ до прохолодної або гарячої питної води. Також кулери зберігають високу якість води.
Модель кулера Cooper&Hunter CH-V127C призначена для дому, офісу, їдальні або іншого місця, де може знадобитися питна холодна і гаряча вода. Він виконаний у білому кольорі. На передній частині є індикатори і кнопки запуску. Також там є підставка під чашки і піддон для крапель.
Особливості:- Тип температур води: гаряча – холодна.- Компресорний тип охолодження. - Резервуар для нагріву води виготовлений з високоякісної харчової нержавіючої сталі.- Тип нагрівального елемента: внутрішній трубчастий.- Захист від дітей.- Індикатор нагріву/охолодження.
Виробник даної моделі кулера для води американська компанія Cooper&Hunter вже 5-ий рік поспіль підтверджує статус європейського лідера в області виробництва і розробки самих сучасних, енергозберігаючих , екологічних і надійних апаратів для підготовки гарячої та холодної води.
Модель кулера Cooper&Hunter CH-V127C призначена для дому, офісу, їдальні або іншого місця, де може знадобитися питна холодна і гаряча вода. Він виконаний у білому кольорі. На передній частині є індикатори і кнопки запуску. Також там є підставка під чашки і піддон для крапель.
Особливості:- Тип температур води: гаряча – холодна.- Компресорний тип охолодження. - Резервуар для нагріву води виготовлений з високоякісної харчової нержавіючої сталі.- Тип нагрівального елемента: внутрішній трубчастий.- Захист від дітей.- Індикатор нагріву/охолодження.
Виробник даної моделі кулера для води американська компанія Cooper&Hunter вже 5-ий рік поспіль підтверджує статус європейського лідера в області виробництва і розробки самих сучасних, енергозберігаючих , екологічних і надійних апаратів для підготовки гарячої та холодної води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кулер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 360 х 985 х 335 мм |
| Захист від дітей | Да |
| Індикатор нагрівання/охолодження | Да |
| Потужність нагрівання | 420 Вт |
| Потужність охолодження | 100 Вт |
| Наявність охолодження | Да |
| Продуктивність нагрівання | 4.0 л/год (90 - 95 °C) |
| Продуктивність охолодження | 2 л/год (5-10 °C) |
| Розміщення пля | верхнее |
| Регулювання температур | без регулювання |
| Тип нагрівального елемента | внутрішній |
| Тип охолодження | компресорний |
| Тип температур води | холодна, гаряча |
| Тип встановлення | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 229 ₴
