
Кавомашина Nivona NICR930 (q13405)
54 499 ₴
48 102 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13405
Кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 930 виглядає стильно і витончено. Машина оснащена кольоровим TFT-дисплеєм, на якому відображається актуальна службова і сервісна інформація. Металевий колір корпусу і лаконічна форма машини дозволяють їй легко інтегруватися в обстановку будь-якої сучасної кухні.
Щоб кожен ковток кави приносив задоволення, в Nivona CafeRomatica NICR 930 реалізована унікальна система Aroma Balance System: три ароматичних профілі забезпечують вибір рівня екстракції для досягнення кращого аромату і збалансованого смаку вашого улюбленого напою.
Система Spumatore Duo дозволяє готувати два капучіно одночасно. Більше не доведеться чекати, просто натисніть на кнопку, і через хвилину насолоджуйтеся дивовижно ніжним напоєм з пишною молочною піною. В налаштуваннях ви зможете вибирати обсяг піни, щоб ваш капучино був саме таким, про який ви мріяли.
Крім встановлених програм, кавомашинаа Nivona CafeRomatica NICR 930 готує напої за авторськими рецептами. Просто виберіть оптимальну температуру і міцність кави, а також кількість піни для кавових напоїв з молоком, і збережіть ці параметри пам'яті машини, щоб наступного разу отримати ідеальну порцію одним натисканням.
Використовуйте інтелектуальний додаток NIVONA, щоб готувати дивовижно смачну каву так, як ви любите. У додатку ви знайдете корисні поради по догляду, зможете програмувати рецепти кавових напоїв, стежити за приготуванням напоїв і отримувати статистику про роботу машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1455 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 48 х 33 х 24 см |
| Ємність для засинання меленої кави | Да |
| Ємність для молока | Да |
| Комплектація | таблетки для очищення, мірна ложка |
| Особливості | автоматичний дозатор молочної піни безпосередньо в чашку, регулювання кількості кави, знімний піддон для крапель |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | гаряча вода, капучино , лате , лате макіато , американо |
| Спосіб розміщення | окремішній |
| Функції | smart-керування, автовимкнення, вибір обсягу порції, дисплей, настроювання ступеня помелу, підігрівання чашок/кавиніка, регулювання міцності кави, автоматичне очищення від накипу |
- Ціна: 48 102 ₴
