
Світлодіодна стрічка Eurolamp 24V, 4000K 5м (LED/ROLL) (j551952)
859 ₴
- Готово до відправки
- Код: 551952
EUROLAMP LED Стрічка COB 320 діодів, 5м, 24V, 4000K
Це дуже універсальний продукт, тому немає межі того, що ви можете зробити зі світлодіодною стрічкою.
Даний вид LED стрічки має ступінь пило-волого захисту IP20, що відповідно передбачає використання її для внутрішніх типів приміщень і вкрай важливо враховувати – чи слід розміщувати стрічку в зоні, яка піддається впливу води, або на кухні, наприклад, поряд з чайником чи мийкою.
Найбільш підійде EUROLAMP LED Стрічка COB для підсвічування окремих зон у вітальні, спальних кімнатах, гардеробах, на кухні чи в коридорі.
Довжина стрічки – п’ять метрів. При необхідності може розрізатися на частини, що є дуже зручним у використанні. Місця розрізу відмічені через кожні п’ять сантиметрів стрічки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 950 лм |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Немає |
| Діапазон робочих температур | -20…+40 °C |
| Довжина стрічки | 5 м |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./м |
| Напруга живлення | 24 В |
| Особливості | самоклейна світлодіодна COB стрічка |
| Роз'єм під'єднання | 2-pin |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Тип стрічки | побутова |
| Тип світлодіодів | COB |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | денний білий |
| Колірна температура | 400 K |
| Енергоспоживання | 10 Вт/м |
- Ціна: 859 ₴


