
Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy KRF-1202PS (m539921)
166 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539921
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kraft KRF-1202PS - компактний пластиковий двох амперний блок живлення імпульсного типу, призначений для подачі стабілізованої напруги 12 Вольт на різне слабкострумове обладнання. Допустима напруга на вході коливається від 110 до 220 Вольт. У бік з'єднання з обладнанням йде шнур завдовжки 80 сантиметрів. У бік з'єднання з мережею 220 Вольт також йде шнур, але довжиною 30 сантиметрів. Має місце світлодіодна індикація. Розміри: 95х49х32.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 110-220В |
| Вихідний струм | 2 А |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина кабелю | 0.8 + 0.3 м |
| Захист | захист від перевантаження, захист від короткого замикання |
| Тип | вилковий |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴

