
Сушарка для білизни Eurogold Premium 18 м (0503SEL) (y439249)
805 ₴
- Готово до відправки
- Код: 439249
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни DELUX — це вдосконалена модель класичної сушарки, що забезпечує не тільки легкість у використанні, а й додаткову найдійність та практичність, завдяки захисним насадкам і пластиковим колесам. На її прутах можна розвісити ту ж кількість одягу, що і на білизняній мотузці довжиною 18 метрів. На додачу, компактні розміри цієї сушарки у складеному вигляді дозволять з легкістю знайти місце для її зберігання. Товар відповідає умовам європейської сертифікації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurogold |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101 см |
| Діаметр стрижня/трубки | 2.8 мм |
| Захист від випадкового закривання | Да |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Розміри в розкладеному вигляді | 180 х 55 х 91/101 см |
| Розміри в складеному вигляді | 128 х 55 х 4 см |
| Тип | підлогові розкладні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴





