
Електрогриль Braun CG 9047 (p400236)
13 684 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400236
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність: 2000 Вт. Три режими приготування. 2 пластини гриль. 2 пластини плоскі. 2 пластини для приготування віденських вафель. Два регульовані термостати (окремі для верхньої та нижньої пластин). Температура нагрівання пластин: від 60 ° C до 230 ° C. Функція Sear (на кілька хвилин збільшує потужність, розігріваючи пластини до 250 ° C, щоб утворилася насичена коричнева скоринка-гриль). РК-дисплей. Лопатка-скребок. Мірна склянка-дозатор для вафель. Мобільний додаток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита, Ребриста плита |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 370 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 11.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина решітки-гриль | 23 см |
| Комплектація | лопатка, знімні пластини, електричний гриль, лоток для збирання жиру |
| Особливості | індикатор роботи, мобільний застосунок, ручка, що не нагрівається, нековзні ніжки, ребриста поверхня, Регульований термостат, знімні пластини, одночасне нагрівання верхньої й нижньої частин |
| Розміри | 46 х 36.5 х 19 см |
| Температурні режими | плавне регулювання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 684 ₴









