
Кавомашина DeLonghi EC 9155 MB (d13426)
20 201 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13426
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
La Specialista Arte був розроблений, щоб покращити будь-який досвід приготування кави з молоком, від отримання найкращого від кожного типу зерен і розкриття їх ароматичних смаків до експериментів із ручним мистецтвом латте. Насолоджуйтеся справжньою італійською кавою вдома та відкрийте в собі бариста.
- 8 налаштувань помелу, спеціально розроблених для всіх сортів кавових зерен
- 3 рівні температури настоювання, здатні адаптуватися до сорту бобів і рівня їх обсмаження
- Повний набір бариста допомагає усунути безлад під час помелу та допомагає для точного трамбування
- Парова трубка MyLatte Art ідеально підходить для текстурування шовковисто-гладкої мікропіни для практикування мистецтву латте
- Кава під будь-який випадок. Завдяки різноманітності рецептів, які можна приготувати, La Specialista Arte підходить до будь-якого контексту в поєднанні з елегантним і міцним дизайном, що робить його ідеальним доповненням до будь-якої кухонної обстановки.
- Справжнє кафе. La Specialista Arte відкриває світ якісної кави для бариста тим, хто цікавиться кавою в стилі бариста та хоче створити справжнє враження кав’ярні вдома.
- Ігровий і приємний досвід. La Specialista Arte надає еквівалент набору для бариста, щоб тренуватися та експериментувати зі смаками кави в поєднанні з найкращими технологіями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Чалди, Зерна, Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 40 х 36.5 х 27.5 см |
| Ємність для засинання меленої кави | Да |
| Ємність для молока | Немає |
| Комплектація | глечик для кави, набір для очищення від накипу, темпер, холдер, піддон для збирання крапель |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | автовимкнення, Захист від перегрівання, лоток для збирання крапель, вбудована кавомолка |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | гаряча вода , еспресо, американо |
| Регулювання висоти чашки | до 120 мм |
| Спосіб розміщення | окремішній |
| Функції | автовимкнення, настроювання на жорсткість води, настроювання ступеня помелу, підігрівання чашок/кавиніка, автоматичне очищення від накипу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 201 ₴









