
Матрац Highfoam Largo Opti Slim New, ортопедичний двосторонній 160 x 190 см (4820001346893) (e713070)
7 322 ₴
- Готово до відправки
- Код: 713070
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедичний матрац Highfoam Largo Opti Slim New
- Матрац із середнім ступенем жорсткості сторін
- Ortofoam екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне та природне положення тіла
- Структура комірок пінополіуретану Ortofoam оптимально розподіляє навантаження, дає змогу вільно циркулювати повітрю всередині
- Чохол матраца зі стьобаного стрейчу відрізняється підвищеними показниками зносостійкості
- Висота 12 см
- Рекомендована вага до 120 кг
- Гарантія 18 місяців
- Ступінь жорсткості III
- Знімний чохол
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 190 см |
| Використання сторін | двусторонний |
| Наявність пружин | безпружинний |
| Наповнювач | OrthoFoam |
| Оббивка | стрейч |
| Особливості | чохол на змійці, ортопедический |
| Розмір | 190 х 160 х 12 см |
| Стан | Нове |
| Тип | двоспальний, односпальний, полуторний |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 322 ₴


