
Матрац Highfoam Largo Slim New, ортопедичний двосторонній 80 x 190 см (4820001347517/4820001349146) (o713038)
4 367 ₴
- Готово до відправки
- Код: 713038
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедичний матрац Highfoam Largo Slim New
- Матрац із середнім ступенем жорсткості сторін
- Ortofoam екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне та природне положення тіла
- Структура комірок пінополіуретану Ortofoam оптимально розподіляє навантаження, дає змогу вільно циркулювати повітрю всередині
- Чохол матраца зі стьобаного стрейчу відрізняється підвищеними показниками зносостійкості
- Висота 15 см
- Рекомендована вага до 120 кг
- Гарантія 18 місяців
- Ступінь жорсткості III
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання сторін | двусторонний |
| Наявність пружин | безпружинний |
| Наповнювач | OrthoFoam, Пенополиуретан |
| Оббивка | стрейч |
| Особливості | стійкий до пилового кліща, ортопедический |
| Розмір | 190 х 80 х 15 см |
| Стан | Нове |
| Тип | двоспальний, односпальний, полуторний |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 367 ₴


