
Костюм для тварин Pet Fashion "ALF" M м'ятний (4823082427451) (a712887)
653 ₴
- Готово до відправки
- Код: 712887
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Улюблена модель, яка завойовує сердечка не один рік, у нових модних кольорах!
Пухнастий плюшевий костюмчик із капюшоном із вушками перетворить вашого улюбленця на чудесне маленьке ведмежа.
Костюм Alf неймовірно м'який і приємний на дотик, капюшон прикрашають милі вушка, а спинку — вишивка. Завдяки універсальному крою й актуальним у цьому сезоні кольорам модель підійде «хлопчикам» і «дівчатам».
Костюм Alf це:
- мастхев у гардеробі вашого улюбленця
- неймовірний комфорт
- ідеальний захист у суху та прохолодну осінню погоду
- капюшон із вушками для чарівного образу та захисту від вітру
- застібка на кнопки
Рекомендується ручне прання за температури не вище ніж 40℃.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина спини | 32-35 см |
| Додаткові характеристики | рекомендується ручне прання за температури не вище ніж 40 °C |
| Тварина | собака |
| Обхват грудної клітки | 38-50 см |
| Обхват шиї | 20-30 см |
| Розмір | М |
| Розмір тварини | середні |
| Сезон | Демисезон |
| Колір | М'ятний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴

