
Фруктовниця Ardesto Midori з ручкою 24х23.5х16.1см, метал, дерево, чорний (AR0923B) (m611767)
399 ₴
398 ₴
- Готово до відправки
- Код: 611767
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик ARDESTO Midori – стильний і практичний аксесуар для зберігання фруктів. Виріб виготовлено з міцного металу й оснащено дерев’яним руків’ям, елегантний дизайн у чорному кольорі додає вишуканості будь-якому інтер’єру. Розмір кошика становить 24 × 23,5 × 16,1 – доволі компактний, але при цьому місткий, тож чудово згодиться для зберігання улюблених фруктів. Не придатний для миття в посудомийній машині, проте його легко чистити вручну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 570 г |
| Висота | 16.1 см |
| Гарантійний термін | 1 |
| Діаметр, мм | 24 × 23.5 см |
| Особливості | з ручкою для подавання |
| Розміри | 24 х 23.5 х 16.1 см |
| Серія | Midori |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴



