
Дощовик для тварин WAUDOG Clothes Накидка з капюшоном Інжир M (357-4053) (l602631)
479 ₴
- Готово до відправки
- Код: 602631
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компанія COLLAR представляє розширення лінійки одягу WAUDOG Clothes — тренд сезону, який не залишить байдужими власників домашніх улюбленців!
Дощовик-накидка ідеально підходить для прогулянок собаки в дощову погоду. Водонепроникний матеріал надійно захищає тварину від вологи та вітру. А яскраві та цікаві дизайни, виконані у фруктових мотивах, з використанням ігрових елементів та персонажів монстрів, ідеально доповнять настрій і зроблять кожну прогулянку особливою.
Переваги: • Ексклюзивні трендові дизайни • Водовідштовхувальний та вітронепроникний матеріал • Світловідбивні елементи підвищують помітність собаки у темний час доби • Універсальний розмірний ряд
Переваги: • Ексклюзивні трендові дизайни • Водовідштовхувальний та вітронепроникний матеріал • Світловідбивні елементи підвищують помітність собаки у темний час доби • Універсальний розмірний ряд
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WAUDOG |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина спини | 40-43 см |
| Додаткові характеристики | світловідбивний |
| Тварина | собака |
| Обхват грудної клітки | 52-62 см |
| Обхват шиї | 33-42 см |
| Розмір | М |
| Розмір тварини | середні |
| Сезон | Демисезон |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴




