
Морозильна камера Vestfrost VD 143 FS (t620783)
8 599 ₴
8 266 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620783
Інтенсивність заморожування можна легко налаштувати за допомогою зрозумілого аналогового регулятора на задній частині морозильної камери Vestfrost VD 143 FW.
Завдяки містким ящикам у морозильній камері Vestfrost VD 143 FW, ви можете зберігати більше продуктів. Вона має оптимальний об'єм, що робить її універсальною помічницею.
Дверні ущільнювачі виготовлені з матеріалів, у складі яких є активний антигрибковий засіб, що перешкоджає утворенню цвілі та руйнуванню ущільнювача.
LOW-frostЗавдяки LowFrost перепади температур зводяться до мінімуму, лід на стінках утворюється набагато повільніше і тонким шаром.ЗМІНА Напрямку ВІДКРИТТЯ ДВЕРЕЙ
Морозильні камери VESTFROST обладнані технологією зміни напряму відкриття дверей, що в рази полегшує вибір його місця розташування.
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Щоб продукти не псувалися, у камеря холодильника має бути рівномірна температура. Тому апарат змушений працювати цілодобово. На щастя, моделі Vestfrost дуже економічні – їх клас енергоефективності А+ і вище.
FREEZER SHIELD
Технологія FreezerShield забезпечує оптимальну експлуатацію морозильної камери при мінусовій температурі навколишнього середовища (до -15 °C).
Завдяки цьому можна встановлювати пристрій навіть в неопалюваних приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 64 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури без електроенергії | 10 годин |
| Висота | 83 см |
| Глибина | 51 см |
| Додатково | швидке заморожування, лоток для льоду, захист від перепадів напруги |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кількість відділень | 3 |
| Особливості | індикація увімкнення, Перенавішові двері |
| Корисний об'єм | 63 л |
| Система розморожування | статична |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Суточне споживання ел. енергії | 0.51 кВт |
| Температура в морозильній камері | min -18 С |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | шухляди та полиці |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 8 266 ₴

