
Пристрій безперебійного живлення Eaton 3S Mini 36W (3SM36) (c322688)
3 319 ₴
- Готово до відправки
- Код: 322688
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій безперебійного живлення Eaton 3S Mini 36W (3SM36) – це інноваційне рішення для забезпечення безперервної роботи вашої техніки. Компактний та потужний, Eaton 3S Mini має архітектуру безперервної дії, що забезпечує стабільне живлення для вашого обладнання. Його максимальна вихідна потужність складає 36 Вт, а вбудовані акумуляторні батареї місткістю 2200 мАг (дві в комплекті) надають змогу пристрою виступати як Power Bank.
Особливістю Eaton 3S Mini є вибір вихідної напруги: 9В, 12В, 15В, 19В, що дозволяє налаштувати пристрій відповідно до ваших потреб. Для легкості використання на ньому передбачені чотири світлодіодні індикатори, які відображають заряд акумулятора. У комплекті йдуть чотири перехідники, що робить пристрій універсальним. Гарним доповненням є функція холодного пуску, що забезпечує надійний захист навіть у критичних ситуаціях.
Особливістю Eaton 3S Mini є вибір вихідної напруги: 9В, 12В, 15В, 19В, що дозволяє налаштувати пристрій відповідно до ваших потреб. Для легкості використання на ньому передбачені чотири світлодіодні індикатори, які відображають заряд акумулятора. У комплекті йдуть чотири перехідники, що робить пристрій універсальним. Гарним доповненням є функція холодного пуску, що забезпечує надійний захист навіть у критичних ситуаціях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Вбудована батарея | 2200mAh х 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 1 x DC |
| Маса, кг | 0.37 кг |
| Потужність, Вт | 36 Вт |
| Призначення | для роутерів, Для відеоспостереження |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95.5 x 136 x 30 мм |
| Також | дБж для роутера |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 319 ₴




