
Духова шафа Electrolux EOE8P39WX (f241473)
27 705 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241473
Ви маєте право чекати чудових результатів від духової шафи Electrolux 800 AssistedCooking з термощупом. Датчик стежить за температурою всередині продукту і дозволяє вибрати ступінь готовності. Прилад навіть сам вимикається, коли страва готова. Тепер качині грудки, що подаються до столу, завжди будуть ідеально хороші.
Познайомтеся з особистим кухарем: AssistedCooking
AssistedCooking замінить вам особистого сушефа. Виберіть продукт, який слід приготувати, а духова шафа сама задасть вам потрібну програму — і не забуде прискорити розігрів. Ви зможете навіть зберегти налаштування відповідно до своїх уподобань.
Smart Kitchen - зручна персональна допомога у приготуванні
З додатком My Electrolux Kitchen ви можете віддалено керувати своєю духовою шафою, дізнаватися про наших партнерів та отримувати персональну допомогу. Це простий спосіб розширити ваш досвід використання Smart Kitchen.
Термощуп забезпечить точність приготування
Завдяки термощупу ви зможете щоразу добиватися ідеальних результатів. Він дозволяє стежити за перебігом приготування, вимірюючи температуру всередині продукту. Він навіть дасть вам знати, коли їжа доведена до потрібної температури і завершить приготування.
Інтуїтивно зрозумілий та функціональний сенсорний дисплей: все під рукою
У духовці з сенсорним дисплеєм TFT можна легко регулювати температуру і час приготування будь-яких страв, від мафінів до лосося. Ми надаємо вам необхідні технології та допомогу у приготуванні ваших улюблених страв.
Піролітичне очищення: блискуча чистота надовго
Завдяки розумній функції піролітичного очищення ваша духова шафа збереже свій новий вигляд без жодних зусиль з вашого боку. Система самоочищення нагріває духову шафу до температури, за якої жир та інші залишки перетворюються на попіл. Вам залишиться просто протерти дно камери. Забудьте про скребок. Назавжди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Інший |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 60 х 56 х 55 см |
| Додаткові функції | верхнє нагрівання, гриль, нижнє та верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, Таймер, термостат, конвекція |
| Кількість програм | 10 |
| Кількість скел дверцят | 2 |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Об'єм | 72 л |
| Особливості | автоматичне захисне вимкнення, амортизація дверцят, доводчик дверцят, Захист від дітей, Підсвітка, тангенційний вентилятор |
| Підсвітка | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 58 х 56 х 55 см |
| Система очищення | емаль легкого очищення |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | телескопічні |
| Керування | механічно-сенсорна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 27 705 ₴







