
Коляска X-Lander X-Pulse Azure Grey (73629) (u79101)
10 154 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79101
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приємна прогулянка парковою алеєю за містом у неділю по обіді, а вже завтра бігова прогулянка нерівними тротуарами та хитромудрими коридорами магазину. У міських джунглях необхідний надійний супутник, який вписується в ритм життя вашої родини. Такою є X-Pulse — компактна та надзвичайно універсальна коляска для динамічних батьків.
Буденно в місті та подорожі за місто на вихідні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Lander |
| Країна виробник | Польща |
| Перекидна ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажний кошик | Да |
| Вік дитини | от 6-ти месяцев |
| Гарантійний термін | 24 |
| Колеса | гума |
| Поворотність коліс | Да |
| Розміри в розкладеному стані | 81-95 х 96-107 х 57 см |
| Розміри в складеному стані | 71 х 44 х 57 см |
| Регулювання спинки | + |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Тип | прогулянкова коляска |
| Ширина шасі | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 154 ₴
